O nas

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

Jan Paweł II

Emotikon to przestrzeń twórczego rozwoju, która powstała z myślą o dzieciach i młodzieży, ale także o ich rodzicach i innych dorosłych, którym zależy na własnym rozwoju i świadomym kształtowaniu siebie.
Stworzyliśmy tu otoczenie sprzyjające spontanicznemu rozwojowi zainteresowań i pasji u dzieci, chcemy pomagać im w odkrywaniu potencjału, który tkwi w każdym dziecku.
Spostrzegamy każde dziecko jako wyjątkowe, niepowtarzalne i utalentowane. Naszą misją jest pomoc w rozpoznawaniu zdolności Państwa Pociech i ich rozwój. Nauczymy je rozpoznawać swoje emocje, panować nad nimi, a dzięki temu – żyć w zgodzie z sobą i z innymi. Pomożemy im uświadomić sobie własne mocne strony i zbudować stabilne i adekwatne poczucie własnej wartości.
Pracujemy w oparciu o autorskie metody opracowane przez Akademię JA.
Dysponujemy piękną salą, przystosowaną do twórczych zajęć z dziećmi. Zajęcia będą urozmaicane dzięki wszechstronnemu wyposażeniu sali w magiczny dywan z wieloma interaktywnymi grami, monitor interaktywny, sprzęt muzyczny, światła dyskotekowe, wytwornicę baniek mydlanych. Posiadamy także wiele gier planszowych i liczne pomoce animacyjne.

Co zyska dziecko, które będzie uczestnikiem naszych zajęć?

 • Wsparcie rozwoju emocjonalnego
 • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania interakcji w grupie
 • Rozwój stabilnego poczucia własnej wartości
 • Umiejętność współpracy
 • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i bycia asertywnym
 • Umiejętność dbania o własne i cudze granice
 • Świadomość własnego potencjału 

Co zyskasz Ty jako nasz klient?

 • Nauczysz się lepiej wykorzystywać swoje zasoby
 • Nauczysz się optymalnie organizować swój czas
 • Wypracujesz wewnętrzną dyscyplinę
 • Wzmocnisz swoje kompetencje interpersonalne 

Właściciel:

Dr Małgorzata Marmola – doświadczony psycholog, trener Akademii JA, nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z nauczycielami, rodzicami i dziećmi. Szczególnie interesuje się rozwojem i wychowaniem dzieci i młodzieży, poszukiwaniem ich talentów oraz stymulowaniem rozwoju dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi, a szczególnie dzieci zdolnych, z deficytami parcjalnymi i dysleksją rozwojową. Prowadzi swoje badania w obszarze psychologii rodziny, uwzględniając znaczenie relacji rodzinie dla rozwoju dziecka. Emotikon jest realizacją jej życiowej pasji, jaką jest pomoc w rozwoju kreatywności i zainteresowań u dzieci. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwóch nastoletnich córek: Magdaleny i Karoliny. Możliwość towarzyszenia im w rozwoju jest sensem jej życia i źródłem satysfakcji.

Dokumenty do pobrania:

Statut Niepublicznej Placówki Oświatowo-Wychowawczej Emotikon w Rzeszowie >>